top of page

Конфлікти та спілкування

    13 жовтня 2021 року у КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» практичним психологом Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Бараєвою було проведене заняття з елементами тренінгу «Конфлікти та спілкування» для  студентів 2ДО групи спеціальності 012 Дошкільна освіта.

   Тренінг спрямований на згуртування студенського колективу, розвиток комунікативних навичок, емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного в процесі розв’язання конфліктних ситуацій.

   Під час заходу було проаналізовано різні види конфліктних ситуацій, стилі вирішення та стратегії поведінки в конфлікті.  За допомогою вправи «Перетворення свинцю на золото» студенти розглянути позитивні та негативні сторони конфлікту.

   Виконуючи вправи тренінгу, учасники навчилися розуміти один одного, заняття змотивувало їх до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності.

изображение_viber_2021-10-13_10-45-57-120.jpg
изображение_viber_2021-10-13_10-45-56-215.jpg

Семінар-практикум для кураторів академічних груп «Стереотипи у свідомості педагогів та етичні установки щодо їх подолання»

     За ініціативи заступника директора з виховної роботи Оксани Косяк та голови циклової комісії кураторів академічних груп Юлії Донченко у рамках декади педагогічної майстерності кураторів академічних груп  КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» 7 жовтня 2021 року практичним психологом Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Бараєвою було проведено семінар-практикум для кураторів академічних груп «Стереотипи у свідомості педагогів та етичні установки щодо їх подолання». Мета заходу полягала у подоланні негативних, трансформації застарілих, закріпленні позитивних стереотипів у педагогів.

      Куратори академічних груп під час семінар-практикуму дійшли висновку, що уявлення про стереотипи являють собою різні визначення, інтерпретаційні характеристики, а саме поняття «стереотип» аналізується як «образ чи уявлення», «установка», «знання», «стереотипізовані соціальні уявлення», «частина минулого досвіду» тощо.

    Також було з'ясовано, що стереотипи можуть мати як позитивне, так і негативне значення. Позитивний момент обумовлюється тим, що вони забезпечують визначеність, точність у реагуванні під час складних ситуацій та відносну успішність у діяльності педагога в стандартних умовах. Негативне значення впливає на результативність педагогічної діяльності, так як закріплюється зайва алгоритмізація в підходах до кожного вихованця, спрощеність в поглядах та реакціях.

  Педагогічні стереотипи можуть перешкоджати адекватному сприйняттю педагогічних ситуацій та експериментуванню педагога, тому за допомогою практичних прав куратори академічних груп вчилися трансформувати негативні стереотипи в позитивні.

246367304_367238074932087_8233920680669272719_n.jpg
246367304_367238074932087_8233920680669272719_n.jpg
formarea-echipei.jpg

Згуртовуємо групи нового набору

     Згуртування студентського колективу є запорукою успішної взаємодії учасників освітнього процесу. Від того, наскільки дружній колектив, залежить психологічний стан кожного студента. Від ступеня згуртованості колективу академічної групи залежить і ступінь засвоєння навчального матеріалу, ефективність роботи викладача з групою та формування особистості студента.
    Тому з 06 по 24 вересня 2021 року в КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» практичним психологом коледжу Алісою Веред  та соціальним педагогом Діаною Бараєвою були проведені тренінгові заняття зі студентами нового набору для знайомства та згуртування колективу.
    Упродовж зустрічі студенти виконували цікаві вправи із метою формування сприятливого психологічного клімату в академічній групі, покращення взаємодії між студентами, усвідомлення кожним учасником своєї ролі, функції у групі, розвитку уміння працювати в команді.

formarea-echipei.jpg
246367304_367238074932087_8233920680669272719_n.jpg

Студентська акція
«Дерево життя»

      Щорічно 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, заснований Всесвітньою організацією охорони здоров'я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. Ключова мета цієї міжнародної дати – підвищити обізнаність людей про значення самогубств як глобальної моральної проблеми, поліпшити знання про те, як можна запобігти суїциду, зменшити стигматизацію, пов’язану з самогубцями. Останнім часом, дана проблема постала дуже гостро в суспільстві, адже Україна входить у п’ятірку країн Європи з найвищим  рівнем самогубств, особливо серед дітей.

         Тому з нагоди Всесвітнього дня запобіганню самогубству, 10 вересня 2021 року у КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»  психологічною службою з метою профілактики суїцидального ризику в студентському середовищі,  створення безпечного та сприятливого середовища для формування позитивної Я-концепції студентів було проведено акцію «Дерево життя» для студентів гуртожитку. Коже мав можливість поділитись своїми думками та дати відповідь на запитання «За що я люблю своє життя?».

изображение_viber_2021-09-13_11-34-12-383.jpg
изображение_viber_2021-09-13_11-34-10-780.jpg

  5 вересня 2021 року в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Його встановили резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 2013 року. Таким чином ООН наголошує на важливості благодійництва та волонтерської діяльності, а також привертає увагу до проблем людей, пов’язаних із гуманітарними кризами.

     Благодійність єднає людей та сприяє створенню сталого суспільства. В Україні сфера благодійності регулюється законом «Про благодійну діяльність та благодійні організації», який визначає «загальні принципи благодійної діяльності, забезпечує правове регулювання відносин у суспільстві, спрямованих на розвиток благодійної діяльності, утвердження гуманізму і милосердя, забезпечує сприятливі умови для утворення і діяльності благодійних організацій».

IMG_3327.JPG

5 вересня – Міжнародний день благодійності

Протидія торгівлі людьми в сучасному світі

   Торгівля людьми залишається гострою та реальною проблемою сьогодення. Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, з якими зіштовхнулася світова спільнота, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми для практично всіх соціальних груп населення. Військові дії, економічна нестабільність, підвищення мобільності населення, у тому числі з метою трудової міграції, зростання рівня безробіття, збільшення доступу населення до інформаційних мереж сприяють поширенню цього злочину.
    Саме тому 13 травня 2021 року практичним психологом коледжу Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Бараєвою  було проведено профілактичне заняття з елементами тренінгу для студентів коледжу в онлайн- та офлайн-режимі «Протидія торгівлі людьми в сучасному світі».
    Під час тренінгу студенти ознайомилися з поняттям та історією поняття «торгівля людьми»; визначили, хто зазвичай стає жертвою торгівлі людьми, причини та етапи торгівлі людьми; розглянули фактори, що впливають на поширення цього явища; склали метафоричні портрети жертви та злочинця; обговорили, які профілактичні заходи можна втілювати в життя, щоб позбутися цього явища.

изображение_viber_2021-05-18_11-01-30.jp
изображение_viber_2021-05-18_11-01-30.jp

Soft skills: навички майбутнього

      Рівень успіху вже давно перестав залежати тільки від того, наскільки добре можна виконувати свої безпосередні обов`язки. Щоб бути компетентним фахівцем, треба розвивати Soft skills, так звані «м`які навички». Глибокими знаннями за спеціальністю та високою кваліфікацією вже нікого не здивуєш. Саме тому, зараз на ринку праці цінуються особисті якості. Soft Skills – це комплекс універсальних навичок, які відповідають за успішність у будь-якій сфері діяльності, незалежно від спеціальності.

      Саме тому 27 квітня 2021 року практичним психологом коледжу Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Бараєвою для студентів коледжу було проведено онлайн-заняття з елементом тренінгу «Soft skills: навички майбутнього».
     Під час тренінгу студенти ознайомилися з поняттями «hard skills» та «soft skills»; визначили, які компетенції входять до цих навичок; виділили, якими ознаки soft skills повинен володіти сучасний працівник в сфері освіти.
     Крім того, студенти за допомогою практичних вправ «Хвилина слави», «Вулкан», «Шалений архітектор», «Кінофільм» удосконалювали гнучкі навички.

178851405_1659108007614451_8757639521282
179669945_1659108164281102_1474396483540

Подолання стресу в період підготовки та здачі ЗНО

    Для більшості студентів зовнішнє незалежне оцінювання є серйозним випробуванням. Звісно, під час підготовки та складання тестування потрібні знання з певних предметів. Саме вони є запорукою успіху. Однак важлива і психічна готовність: вміння викласти свою думку письмово, опанувати себе в екстремальній ситуації, гідно вийти зі складного становища. Дехто має такі навички, але все ж більшість студентів відчуває непереборний страх перед ЗНО, самою атмосферою, в якій воно відбувається, тому часто виникає стрес. Як же з ним впоратися?
     20 квітня 2021 року в КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» практичним психологом Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Бараєвою було проведене онлайн-заняття з елементами тренінгу «Подолання стресу в період підготовки та здачі ЗНО» для студентів II курсу.
      Під час тренінгу було реалізовано завдання: ознайомити студентів із механізмом виникнення та перебігу стресу, сприяти виробленню уміння протистояти стресу, формувати вміння направляти стресову ситуацію в конструктивне русло, вчитися долати негативні емоційні стани.
     Упродовж заняття кожний учасник пройшов діагностику ступеня схильності до стресу. Крім того, студенти за допомогою вправи «Мої ресурси» вчилися знаходити свої «точки опору та підтримки», які можуть допомогти під час підготовки та здачі ЗНО.
        У заключній частині студентам було надано блок рекомендацій:
- «Як організувати режим дня та харчування?»;
- «Як психологічно підготуватись до ЗНО?»;
- «Як підтримувати власну працездатність та уникати хвилювань?».

изображение_viber_2021-04-20_17-17-43.jp
изображение_viber_2021-04-20_17-17-10.jp

Конфлікти та спілкування

Життєвий баланс: ключ до здорового способу життя

     Багато людей сьогодні говорять про здоровий спосіб життя, але не всі чітко розуміють його суть. Часто все зводиться до відмови від шкідливих звичок або занять спортом, але насправді здоров’я - це глибше поняття, це стиль життя і спосіб мислення.

    Саме тому 15 лютого 2024 року студенти КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» взяли участь у тренінгу про важливість життєвого балансу для здорового способу життя. Під керівництвом практичного психолога Аліси Веред студенти занурилися у вивчення сфер життя та їх впливу на загальний стан здоров'я.

     Важливою частиною заходу був аналіз впливу різних аспектів життя на фізичне та психічне здоров'я.  Студенти дізналися, як стрес, неправильне харчування, недостатній відпочинок або негативні стосунки можуть негативно позначитися на їхньому самопочутті та загальному стані здоров'я. Протягом тренінгу було розроблено та обговорено конкретні кроки, які студенти можуть зробити для поліпшення свого життя та здоров'я. 

32a608e4-7026-46d6-b2c8-017f326e6027.jpg

ПсихоКоннект: вивчаємо психологію соцмереж та взаємодії у віртуальному просторі!

    Розвиток інформаційних технологій несе за собою не тільки безліч нововведень, але й виклики, з якими нам доводиться зіштовхуватися у сучасному світі. У цьому контексті безпека в Інтернеті стає однією з найактуальніших тем. Сьогодні, коли засоби комунікації проникають у всі сфери нашого життя, розмова про безпеку в мережі має надзвичайну вагу.

      До  Дня безпечного Інтернету практичним психологом Алісою Веред було проведено просвітницьке заняття для студентів на тему «ПсихоКоннект: вивчаємо психологію соцмереж та взаємодії у віртуальному просторі!».

     Під час заходу студенти занурилися в світ термінів, які стали невід'ємною частиною нашого онлайн-життя: «кібербулінг», «кіберпереслідування», «хеппіслепінг», «тролінг», «флеймінг» та інші. Аналізуючи позитивні та негативні аспекти Інтернету, було не лише виявилено загрози, а й обговорено правила безпечної поведінки в мережі. Особливу увагу ми приділили впливу соціальних мереж на емоційний стан користувачів, що є актуальною проблемою сучасності.

raskraska-skibidi-tualet-23.jpg

Психологічний WORKSHOP «Мій щасливий 2024 рік»

raskraska-skibidi-tualet-23.jpg
raskraska-skibidi-tualet-23.jpg

     Новий рік нагадує наймасштабніший понеділок на планеті. Мільйони людей користуються цим, щоб підбити підсумки та спланувати наступний рік.

   Але після початку повномасштабної війни більшість українців не береться щось загадувати на далеке майбутнє. Адже як можна щось планувати в умовах постійної загрози ракетних обстрілів та хаотичних відключень світла, зв’язку, водо- і теплопостачання?

       Та хай там як, плани та цілі підтримують наше ментальне здоров’я та посилюють мотивацію продовжувати щось робити заради їх здійснення. Саме тому 17 січня 2024 року було проведено WORKSHOP «Мій щасливий 2024 рік» для студентів Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу, організований  психологом Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Янаковою.

     Головною метою заходу було надання практичних кейсів щодо самоаналізу особистості, розвитку та підтримки студентів у реалізації власних планів та досягненні цілей.

Захід розпочався із знайомства та подяки минулому 2023 рокові. Спікери заходу представили тему зустрічі та визначили головні аспекти, які будуть розглядатися. 

Упродовж зустрічі студенти виконували практичні вправи:

- за балансною моделлю Н. Пезешкіана;

- «Незавершені речення»;

-  вправа «10% моєї продуктивності».

     Насамкінець заходу зі студентами було проведено вправи на рефлексію. Отримані результати підтвердили ефективність та значущість використання практичних інструментів при самоаналізі особистості. У результаті WORKSHOP «Мій успішний 2024 рік» збагатив студентів не лише теоретичними знаннями, а й практичними навичками. Сподіваємося, що знання, отримані під час заходу, стануть ефективним інструментом для саморозвитку студентів  та досягнення успіху в новому 2024 році.

Семінар-практикум для кураторів академічних груп

   Сьогодні як ніколи актуалізувалася тема необхідності переходу до освіти, що ґрунтується на цінностях, а не «ідейності», як це було в радянські часи. На жаль, радянська інерція «виховної роботи» все ще дається взнаки.

       Та чи не найголовніша проблема полягає в тому, що наша система освіти ще з радянських часів ворожа до індивідуальності. Скільки б ми не говорили про дитиноцентризм, він випаровується, як тільки починає йтися про конкретну дитину з її бажаннями та проблемами. Це і є лакмусовим папірцем нереформованості української системи освіти. Бо головний виклик — це виклик індивідуалізації.

    Саме це питання стало ключовим під час практичного семінару для кураторів академічних груп «20 каменів спотикання в освіті», який було проведено у рамках методичного тижня 10 січня 2024 року заступником директора з виховної роботи Оксаною Косяк, головою циклової комісії кураторів академічних груп Юлією Донченко та практичним психологом Алісою Веред.

Учасники заходу під час роботи у групах та обговорення проаналізували пріоритети радянської моделі виховання: 

  • колективістське виховання,

  • репетиційна педагогіка, 

  • довільно-примусовий принцип організації заходів, 

  • орієнтація на кількість, що не переходить у якість,

  • виховні бесіди (читання моралі) як основний метод «впливу»,

  • відсутність позитивного емоційного балансу,

  • домінування форми над змістом тощо, та дійшли висновку, що, на жаль, ще й сьогодні зустрічаються ці «камені спотикання», тому їх потрібно прибрати зі шляху української освіти. 
    Під час рефлексії присутні дійшли висновку, що зміни залежать від кожного з нас. Тому думайте інакше, йдіть своєю дорогою, вітайте різноманітність!

raskraska-skibidi-tualet-23.jpg
raskraska-skibidi-tualet-23.jpg

Працюємо над полегшенням адаптації студентів груп нового набору

raskraska-skibidi-tualet-23.jpg

    Згуртування студентського колективу є ключовим фактором для успішної взаємодії між учасниками освітнього процесу. Від того, наскільки близькими та спільнотними стають студенти, залежить емоційний стан та психологічний комфорт кожного здобувача освіти. Ступінь згуртованості академічної групи впливає на рівень засвоєння навчального матеріалу та процес формування особистості студента.

  Саме тому, в період з 04 по 22 вересня 2023 року психологічною службою КЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж" організовано та проведено тренінгові сесії для студентів нового набору. Практичний психолог коледжу, Аліса Веред, та соціальний педагог, Діана Янакова, провели змістовні практичні заняття, спрямовані на:

  • формування сприятливого психологічного середовища в академічній групі,

  • поліпшення взаємодії між студентами,

  • усвідомлення кожним учасником своєї ролі та функції в групі,

  • розвиток навичок спільної роботи в команді.

Взаємодія чоловіка та жінки у сучасному світі

   17 листопада 2021 року у КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» практичним психологом Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Бараєвою було проведено тренінг із сексуальної просвіти «Взаємодія чоловіка та жінки у сучасному світі».

         Мета заходу: 

  • підвищити рівень сформованості у підлітків та молоді знань, вмінь і ціннісних установок, які допоможуть відповідально ставитися до свого здоров’я, благополуччя і особистої гідності;

  • формувати вміння будувати міжособистісні і сексуальні взаємини;

  • формувати розуміння того, як власне рішення впливає на благополуччя своє і оточуючих;

  • вчити усвідомлювати і захищати свої права протягом усього життя.

         Упродовж тренінгового заняття були розглянуті причини, за яких підлітки вступають у статеві стосунки, а також результати досліджень щодо наслідків цих стосунків. Разом із учасниками було розкрито тему незапланованої вагітності, абортивного втручання та його наслідків для фізичного і психологічного здоров’я дівчини.

Студенти активно брали участь в обговоренні цієї теми та виконували інтерактивні вправи.

изображение_viber_2021-12-09_18-10-29-006.jpg
изображение_viber_2021-12-09_18-10-29-006.jpg

Спілкуватися – це здорово!

      Спілкування людей між собою – надзвичайно складний процес. Уміння спілкуватися з рідними, однолітками, друзями й оточуючими ‒ це ціле мистецтво, якому треба вчитися. Неефективність у спілкуванні може бути пов’язана з повною або частковою відсутністю певного комунікативного уміння. Труднощі, які виникають у спілкуванні, можуть бути спричинені недостатнім самоконтролем, невмінням впоратися з перевантаженням, імпульсивністю, агресивністю тощо.
       За ініціативи завідувачки гуртожитку Лесі Погорілої 10 лютого о 15.00 в КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» практичним психологом Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Бараєвою було проведено тренінгове заняття для студентів на тему «Спілкуватися – це здорово!».
    Мета проведення тренінгу – допомогти студентам усвідомити власні психологічні бар’єри у спілкуванні та вивчити стратегії їх подолання. За допомогою практичних вправ та ігор, учасники працювали над помилками, які допускають в процесі спілкування ‒ це дає можливість більше практикуватися, шукати ефективні форми взаємодії та не боятися «поразки».

25 нояб. 2020 г., 11_45.png
25 нояб. 2020 г., 11_45.png

Психологія соціальних мереж

  Комп’ютерні технології переживають бурхливий розвиток і широке поширення Інтернету відкриває перед нами великі можливості для спілкування і саморозвитку. Проте мережа Інтернет – це не тільки безмежне джерело можливостей, але й велике джерело загроз. Нині десятки мільйонів людей являються користувачами Інтернету. Чималу частку цих користувачів становлять діти, які не знають про небезпеки, що пропонує їм світова павутина. Дуже велику увагу при роботі з Інтернетом необхідно відводити питанням безпеки і відповісти на запитання: «Які небезпеки підстерігають нас в Інтернеті, особливо в соціальних мережах? Як їх уникнути?»

    15 березня 2021 року в КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» практичним психологом Алісою Веред було проведене тренінгове заняття для студентів «Психологія соціальних мереж».

   Мета тренінгу: ознайомитись та розкрити поняття «Кібербулінг», «Кіберпереслідування», «Хеппіслепінг», «Троллінг», «Флеймінг» та інші; привернути увагу студентів до питання насилля в соціальних мережах, до пошуку виходу із небезпечних ситуацій; сприяти розвитку відповідальності за свої вчинки.

   Студенти активно виконували різноманітні індивідуальні та групові завдання, дискутували з питань:

‒ «Соцмережа – у чому небезпека?»;

‒ «Користь та небезпека Інтернету»;

‒ «Чому лайки та коментарі є способом самоствердитися?»;

‒ «Наслідки впливу соцмереж на нашу психіку».

изображение_viber_2021-03-15_16-06-53.jp
изображение_viber_2021-03-15_16-06-38.jp

Здоров’я – цінність нашого життя!

   Сьогодні чимало людей ведуть мову про здоровий спосіб життя, хоча не всі добре розуміють основну суть цього поняття і зводять його до відмови від шкідливих звичок чи занять спортом, що, безперечно, теж суттєво впливає на наше здоров’я. Насправді ж, здоровий спосіб життя – це набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення.

     18 січня о 15.00 в КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» практичним психологом Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Бараєвою було проведено тренінг для студентів на тему «Здоров’я – цінність нашого життя!».

      Тренінг мав на меті більш глибинно розкрити поняття «здоров’я», «психологічно здорова людина», «здоровий спосіб життя». За допомогою вправ «Стіна здоров’я», «Ваза з пріоритетами» та «Емоції як повітряні кульки» підштовхнути студентів до активного способу життя; виховання розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті, мотивації до самовиховання, адже бути здоровим зараз модно і зовсім не складно.

25 нояб. 2020 г., 11_45.png
25 нояб. 2020 г., 11_45.png

Профілактика домашнього насильства

 

     Тема домашнього насильства з року в рік стає більш актуальною. У колонці новин на будь-якому сайті завжди висять один-два заголовки про те, як батьки знущаються над власною дитиною, чоловік або жінка потерпають від насильницьких дій. В Україні від насильства в сім’ї страждає майже 60% дітей у віці від 2 до 14 років! В ООН заявляють, що рівень домашнього насильства під час карантину зріс у всьому світі. За даними дослідників, третина людей на планеті в тій чи іншій формі переживали домашнє насильство, Україна не стала винятком.

     З метою профілактики домашнього насильства 01 грудня у КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» практичним психологом Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Бараєвою було проведено тренінг для студентів на тему «Профілактика домашнього насильства».
     Під час тренінгу зі студентами було проговорено, що ж таке домашнє насильство, які існують форми домашнього насильства, чому виникає насильство, розглянуто статистичні дані дослідження щодо ставлення громадян до насильства та надано інформацію про те, де і як отримати допомогу, якщо ти став жертвою або свідком домашнього насилля.

25 нояб. 2020 г., 11_45.png
25 нояб. 2020 г., 11_45.png

Насильству – НІ!

 
 Тема насильства для сучасного студентства не є закритою чи новою. Через те, що молодь є частиною сучасного інформаційного суспільства, то стає часто неусвідомленим глядачем і споживачем ідеї домінування, ненависті, культу жорстокості, сили та насильства.
Необхідною умовою успішної взаємодії сучасного студента з іншими людьми, у тому числі з одногрупниками, друзями, викладачами, сім’єю, стає здатність уникнути, попередити конфліктну ситуацію.
   З цією метою 07 жовтня у КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» практичним психологом Алісою Веред та соціальним педагогом Діаною Бараєвою було проведено тренінг для студентів 12 ПО(а) групи на тему «Насильству – НІ!».
    Протягом заняття студенти розглянули шляхи виходу з ситуацій насильства, формували свідоме відповідальне ставлення до проблеми насильства як негативного явища, що наносить шкоду фізичному та психологічному здоров’ю людини, перешкоджає гармонійному розвитку особистості, повноцінній самореалізації.
_viber_2020-10-07_16-14-58.jpg
vvv.jpg

День соціального педагога у коледжі

 
Міжнародний день соціального педагога відзначається щорічно 2 жовтня. Свято було засновано на XVII Міжнародній конференції соціальних педагогів, що пройшла в травні 2009 року в Копенгагені.
  У День соціального педагога в різних країнах світу проводяться тематичні заходи: професійні конференції, форуми, семінари. На них обговорюють найголовніші питання суспільства: роль сім’ї у розвитку особистості, здоровий спосіб життя, соціальні конфлікти та методи їх подолання тощо. Подібні заходи організовують також заклади вищої освіти, що готують соціальних педагогів. Університети та інститути проводять науково-методичні ігри, майстер-класи, семінари, лекції тощо.
  1 жовтня 2020 року студентська молодь Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу за ініціативи соціального комітету Студентської ради на чолі з наставником-соціальним педагогом Діаною Бараєвою долучилася до проведення акції з нагоди Міжнародного дня соціального педагога. Студенти закладу мали змогу висловити думки щодо організації освітнього процесу в коледжі на тематичній локації «Паркан думок» та подарувати свою посмішку іншим, взявши участь у челенджі «Мисливці за посмішками».
IMG-f6f660011d68b6bf693a804170f9ea61-V.j
IMG-a2f8101de2a1cf303ff62a4c68ca81c9-V.j
IMG-c620200387a48411db50aaeadcce199f-V.j

Згуртовуємо студентів нового набору

 
          З 10 по 21 вересня 2020 року в КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» практичним психологом коледжу А. В. Веред  були проведені тренінгові заняття для студентів нового набору для знайомства та згуртування колективу.
     Упродовж зустрічі студенти виконали кілька цікавих завдань, спрямованих на зміцнення розуміння та довіри між одногрупниками, посилення їхньої командної взаємодії, вміння координувати спільні дії.
    На заняттях були застосовані вправи на знайомство, розкриття особистості, ознайомлення із важливістю спілкування в житті кожної людини, формування у студентів позитивного ставлення до нового колективу та навичок вдалого виходу із конфліктних ситуацій.
_viber_2020-09-30_11-12-5909.jpg
111.jpg
bottom of page